O nas

Jesteśmy po to, by objąć kobiety opieką ginekologiczną na najwyższym poziomie merytorycznym, z życzliwością i w przyjaznym otoczeniu. Naszą pasją jest medycyna w zakresie położnictwa, ginekologii i perinatologii. Proponujemy porady dla kobiet na każdym etapie życia – od pokwitania do senium. Doświadczenie zawodowe zdobywamy w warszawskich ośrodkach III stopnia referencyjności.

Nasi specjaliści

Dr Monika Hanyż

– absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista położnictwa i ginekologii. Pracuje jako starszy asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID).
Wieloletnia praca w ośrodku klinicznym dała jej doświadczenie w opiece nad ciążą fizjologiczną, szerokim spektrum problemów ginekologicznych, a w szczególności nad ciążą powikłaną poważnymi patologiami.
Dr Monika Hanyż prowadzi Poradnię Specjalistyczną IMID, w ramach której opiekuje się pacjentkami w ciąży powikłanej zaburzeniami metabolizmu i mukowiscydozą.
Jej specjalnością i szczególną pasją są konsultacje dziewczynek z problemami ginekologicznymi. Unikatowe doświadczenie w tej delikatnej materii zdobywa, pracując w Poradni Ginekologii dla dziewcząt IMID.
Dr Monika doceniana jest przez Pacjentki za swoje niezwykle pozytywne usposobienie. Wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, empatią i życzliwością.

Dr Renata Jaczyńska

– absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista położnictwa i ginekologii oraz specjalista perinatologii (medycyny matczyno-płodowej), doktor nauk medycznych. Pracuje jako starszy asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID).
Ukończyła studia podyplomowe „Etyka a praktyka medyczna w perinatologii i pediatrii”. Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Dr Renata Jaczyńska specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej. Jest twórcą Poradni Wrodzonych Wad Rozwojowych Płodu IMID. Sprawuje opiekę nad ciążą powikłaną wadami wrodzonymi od momentu rozpoznania do dnia zakończenia ciąży.
Swoim doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie diagnostyki prenatalnej dzieli się jako wykładowca na konferencjach naukowych, kursach i warsztatach praktycznych z zakresu ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Autorka publikacji w czasopismach medycznych i rozdziałów książek dotyczących ultrasonografii w diagnostyce prenatalnej i ginekologii.
Dr Renata Jaczyńska ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy i tysiące wykonanych badań USG.
Dr Renata słynie wśród Pacjentek za swojej niezwykłej empatii. Pacjentki doceniają jej ogromne zaangażowanie i życzliwe podejście.

Dr Marzena Jurczak Czaplicka

absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista położnictwa i ginekologii oraz specjalista perinatologii (medycyny matczyno-płodowej), doktor nauk medycznych. Ukończyła studia podyplomowe „Etyka a praktyka medyczna w perinatologii i pediatrii”.
Jest zastępcą Kierownika Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID). Prowadzi od lat tamtejszy oddział perinatologii, w którym sprawuje opiekę na ciążami powikłanymi najpoważniejszymi patologiami oraz wadami wrodzonymi.
Poza tym dr Marzena Jurczak-Czaplicka prowadzi jedną z Poradni patologii ciąży IMID, która specjalizuje się w opiece nad ciążą powikłaną niewydolnością szyjki macicy.
Sprawuje opiekę zarówno nad ciąża fizjologiczną jak i powikłaną, a w szczególności interesuje ją problematyka zagrażającego porodu przedwczesnego, cukrzycy w ciąży oraz nadciśnienia tętniczego.
Na szczególną uwagę zasługują niezwykła empatia i zaangażowanie Dr Marzeny. Pozytywne usposobienie i życzliwość sprawiają, że jest uwielbiana przez Pacjentki.

Dr Aneta Kowalska-Kańka

absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista położnictwa i ginekologii oraz specjalista perinatologii (medycyny matczyno-płodowej), doktor nauk medycznych.
Jest starszym asystentem w Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego na ul. Żwirki i Wigury. Kilkanaście lat pracowała w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID).
Poza pracą w oddziałach klinicznych organizowała i prowadziła Poradnię diagnostyki i leczenia niepłodności IMID.
Dr Aneta Kowalska-Kańka sprawuje opieką zarówno nad ciąża fizjologiczną jak i powikłaną, a szczególnie interesuje ją problematyką hipotrofii płodu, nadciśnienia tętniczego w ciąży oraz cholestazy ciężarnych.
Zajmuje się także wykonywaniem referencyjnych badań usg ciąży. Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Dr Aneta cieszy się ogromną sympatią Pacjentek, które doceniają jej zaangażowanie i wyjątkowe podejście pełne empatii i ciepła.

Mgr Katarzyna Zaborowska

absolwentka AWFu w Poznaniu, kierunek Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne. Ukończyła szkolenia: fizjoterapię w ginekologii i położnictwie,  kompleksową terapię przeciwobrzękową, fizjoterapię w nietrzymaniu moczu i stolca, fizjoterapię uroginekologiczną kobiet w ciąży, aktywność fizyczną kobiet w ciąży, kinesiotaping w ciąży, terapię w rozejściu mięśnia prostego brzucha oraz szkolenia z zakresu ortopedii. Pracuje zpacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi, uroginekologicznymi oraz obrzękami.  Lubi łączyć  wiedzę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Dr n. med. Dorota Prządka-Rabaniuk 

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Specjalista ginekolog- położnik, specjalista perinatolog (medycyna matczyno-płodowa), doktor nauk medycznych.
Pracuje w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej 2 na stanowisku starszy asystent w Oddziale Patologii Ciąży. Przyjmuje także w ambulatorium przyklinicznym pacjentki w ciąży powikłanej cukrzycą.
Posiada doświadczenie opiekowania się pacjentkami w ciąży fizjologicznej, a także z różnorodnymi schorzeniami wikłającymi jej przebieg (cukrzyca, nadciśnienie, cholestaza).
Często darzona zaufaniem przez rodziców potrzebujących konsultacji różnorakich problemów ginekologicznych swoich córek (zarówno małych dziewczynek jak i nastolatek).
Wykonuje badanie kolposkopowe  szyjki macicy. Posiada certyfikat European Federation for Colposcopy and Pathology of the Lower Genital Tract.
Jako wolontariusz sprawuje opiekę medyczną nad kobietami przebywającymi w jednym z Domów Samotnej Matki.

Dr Iwona Jarosz-Cedro

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i medycyny nuklearnej.
Od 2006 jest Kierownikiem Pracowni Diagnostyki Obrazowej Kliniki Ginekologii i Położnictwa Szpitala im ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej 2.

Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz dodatkowo certyfikat w zakresie USG sutków i USG naczyń.
Dr Iwona Jarosz-Cedro posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykorzystania ultrasonografii w diagnostyce sutków, tarczycy, j. brzusznej, węzłów chłonnych, tkanek miękkich i diagnostyki naczyniowej. Jest Kierownikiem grantu ultrasonografia skóry.

Od 2003 roku pracuje dydaktycznie ze studentami polsko i anglojęzycznymi, a od 2006 roku z rezydentami specjalizacji ginekologii i położnictwa.
Przewodnicząca Rady Ordynatorów w latach 2010-2018.
Członek Komisji Etyki od 2019r.

Powrót

Profesjonalny gabinet ginekologiczny

Umów się na wizytę

Umów wizytę

Dbamy o Twoją wygodę

Bezpłatny parking dla Pacjentek

sprawdź