O nas

Jesteśmy po to, by objąć kobiety opieką ginekologiczną na najwyższym poziomie merytorycznym, z życzliwością i w przyjaznym otoczeniu. Naszą pasją jest medycyna w zakresie położnictwa, ginekologii i perinatologii. Proponujemy porady dla kobiet na każdym etapie życia – od pokwitania do senium. Doświadczenie zawodowe zdobywamy w warszawskich ośrodkach III stopnia referencyjności.

Nasi specjaliści

Dr Monika Hanyż

– absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista położnictwa i ginekologii. Pracuje jako starszy asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID).
Wieloletnia praca w ośrodku klinicznym dała jej doświadczenie w opiece nad ciążą fizjologiczną, szerokim spektrum problemów ginekologicznych, a w szczególności nad ciążą powikłaną poważnymi patologiami.
Dr Monika Hanyż prowadzi Poradnię Specjalistyczną IMID, w ramach której opiekuje się pacjentkami w ciąży powikłanej zaburzeniami metabolizmu i mukowiscydozą.
Jej specjalnością i szczególną pasją są konsultacje dziewczynek z problemami ginekologicznymi. Unikatowe doświadczenie w tej delikatnej materii zdobywa, pracując w Poradni Ginekologii dla dziewcząt IMID.
Dr Monika doceniana jest przez Pacjentki za swoje niezwykle pozytywne usposobienie. Wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, empatią i życzliwością.

Dr Renata Jaczyńska

– absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista położnictwa i ginekologii oraz specjalista perinatologii (medycyny matczyno-płodowej), doktor nauk medycznych. Pracuje jako starszy asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID).
Ukończyła studia podyplomowe „Etyka a praktyka medyczna w perinatologii i pediatrii”. Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Dr Renata Jaczyńska specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej. Jest twórcą Poradni Wrodzonych Wad Rozwojowych Płodu IMID. Sprawuje opiekę nad ciążą powikłaną wadami wrodzonymi od momentu rozpoznania do dnia zakończenia ciąży.
Swoim doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie diagnostyki prenatalnej dzieli się jako wykładowca na konferencjach naukowych, kursach i warsztatach praktycznych z zakresu ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Autorka publikacji w czasopismach medycznych i rozdziałów książek dotyczących ultrasonografii w diagnostyce prenatalnej i ginekologii.
Dr Renata Jaczyńska ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy i tysiące wykonanych badań USG.
Dr Renata słynie wśród Pacjentek za swojej niezwykłej empatii. Pacjentki doceniają jej ogromne zaangażowanie i życzliwe podejście.

Dr Marzena Jurczak Czaplicka

absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista położnictwa i ginekologii oraz specjalista perinatologii (medycyny matczyno-płodowej), doktor nauk medycznych. Ukończyła studia podyplomowe „Etyka a praktyka medyczna w perinatologii i pediatrii”.
Jest zastępcą Kierownika Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID). Prowadzi od lat tamtejszy oddział perinatologii, w którym sprawuje opiekę na ciążami powikłanymi najpoważniejszymi patologiami oraz wadami wrodzonymi.
Poza tym dr Marzena Jurczak-Czaplicka prowadzi jedną z Poradni patologii ciąży IMID, która specjalizuje się w opiece nad ciążą powikłaną niewydolnością szyjki macicy.
Sprawuje opiekę zarówno nad ciąża fizjologiczną jak i powikłaną, a w szczególności interesuje ją problematyka zagrażającego porodu przedwczesnego, cukrzycy w ciąży oraz nadciśnienia tętniczego.
Na szczególną uwagę zasługują niezwykła empatia i zaangażowanie Dr Marzeny. Pozytywne usposobienie i życzliwość sprawiają, że jest uwielbiana przez Pacjentki.

Dr Aneta Kowalska-Kańka

absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista położnictwa i ginekologii oraz specjalista perinatologii (medycyny matczyno-płodowej), doktor nauk medycznych.
Kilkanaście lat pracowała jako starszy asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (IMID). W latach 2020-2021 prowadziła oddział patologii ciąży Szpitala Specjalistycznego „Inflancka”.
Poza pracą w oddziałach klinicznych organizowała i prowadziła Poradnię diagnostyki i leczenia niepłodności IMID.
Dr Aneta Kowalska-Kańka sprawuje opieką zarówno nad ciążą fizjologiczną jak i powikłaną, a szczególnie interesuje ją problematyką hipotrofii płodu, nadciśnienia tętniczego w ciąży oraz cholestazy ciężarnych.
Zajmuje się także wykonywaniem referencyjnych badań USG ciąży. Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation.
Dr Aneta cieszy się ogromną sympatią Pacjentek, które doceniają jej zaangażowanie i wyjątkowe podejście pełne empatii i ciepła.

Mgr Katarzyna Zaborowska

absolwentka AWFu w Poznaniu, kierunek Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne. Ukończyła szkolenia: fizjoterapię w ginekologii i położnictwie,  kompleksową terapię przeciwobrzękową, fizjoterapię w nietrzymaniu moczu i stolca, fizjoterapię uroginekologiczną kobiet w ciąży, aktywność fizyczną kobiet w ciąży, kinesiotaping w ciąży, terapię w rozejściu mięśnia prostego brzucha oraz szkolenia z zakresu ortopedii. Pracuje zpacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi, uroginekologicznymi oraz obrzękami.  Lubi łączyć  wiedzę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Mgr Milena Szcześniak 

– położna, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo. Obecnie w trakcie specjalizacji ginekologiczno-położniczej. Poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i kursach specjalistycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywa, pracując w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Na co dzień wykazuje się niezwykle przyjaznym nastawieniem, empatią, życzliwością i wyrozumiałością w stosunku do Pacjentek.

Mgr Magdalena Pawełkiewicz 

 absolwentka studiów magisterskich na kierunku położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Bogate doświadczenie pracy zawodowej zdobywa w Instytucie Matki i Dziecka, sprawując opiekę nad pacjentkami ciężarnymi i ginekologicznymi. Stale pogłębia swoją wiedzę medyczną, uczestnicząc w kursach specjalistycznych. Obecnie w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego.
W swoim etosie pracy stawia na empatię oraz pełne zrozumienia nastawienie do każdej Pacjentki.

Powrót

Profesjonalny gabinet ginekologiczny

Umów się na wizytę

Umów wizytę

Dbamy o Twoją wygodę

Bezpłatny parking dla Pacjentek

sprawdź